Reklam
Sağlık

Kan ve Damar Temizlenmesi

Reklam

Yüksek tansiyon, yüksek kolesterol, kalp-damar, böbrek ve karaciğer hastalıklarında ve 40 yaş üzerindekilerde kan ve damar temizlemesi gerekir. Son 20 yılda yapılan araştırmalar, ekonomik gelişmekte olan ülkelerdeki insanların çoğunun olması gerekenden daha yüksek tansiyona sahip olduğunu ve birçoğunun yüksek tansiyon yaşadığını göstermiştir. {1*}

Eliminasyon Diyeti! 🍏 En Etkili Örnek Diyet Listesi Youtube Videomuzu İzleyebilirsiniz.

Kan ve damar temizlemesi yaparken haftanın 2 günü, sadece mevsim meyvesi veya meyve suyu ile geçirilir. 3 hafta boyunca:

Reklam
  • Her sabah aç karna aşağıdaki damar açıcı ilaçlardan biri içilir, 1 saat başka hiçbir şey alınmaz.
  • Sonra ikindiye kadar kiraz mevsiminde kiraz, vişne mevsiminde vişne, elma mevsiminde kabuğuyla ve çekirdekleriyle elma yenir veya suyu içilir, nar mevsiminde çekirdekleriyle birlikte nar yenir. Kırmızı pancar suyu-soğan suyu karışımı da içilebilir.
  • İkindide yemek yenebilir.
  • Yemekten 5-6 saat sonra Ballı Sarımsaklı İlaç içilir.

Kan Temizleyen, Damar Açan ve Kolesterol Düşüren İlaçlar

Aşağıda verilmiş olan karışımları verilen ölçülerde uygulayarak kan ve damarlarınızı temizleyebilir, yüksek kolesterolünüzü düşürebilirsiniz.

Kan ve Damar Temizleyen Ballı Sarımsak Karışımı

10 limon suyu, tahta havanda dövülmüş 10 baş sarımsak ve 1 kilo bal karıştırılarak cam kavanoza konur. Ağzı 3 kat pamuklu bezle kapatılır ve karanlık bir yerde 7 gün bekletilir. 7 gün sonra kavanozun kapağı kapatılarak buzdolabına konur. Uzun süre dayanır, hatta ne kadar uzun bekletilse o kadar kuvvetlenir.

Hazırlanan karışımdan günde bir defa olmak üzere 4 çay kaşığı yutulur. Her defasında ağza en fazla 1 çay kaşığı alınır. Hemen yutmadan, ağızda dolandırarak dağılması sağlanır. Bu şekilde tüketilmesi önemlidir. Çünkü ilaç midede değil, ağızda, kılcal damarlar tarafından emilmelidir. Her gün aynı saatte aç karnına içilen bu mükemmel ilaç kalp ve beyin damarlarını açar, kanı temizler. Bir defada yutulursa, karaciğer hastalıklarına, mide ve onikiparmak bağırsağı ülserine, H. Pylori enfeksiyonuna iyi gelir. Sağlıklı olanlarda sağlığı korumak, hastalarda ise şifa için senede bir defa kullanılır. 40 yaşın üzerindekiler her türlü hastalıkta bu ilacı kullanabilir.

Kan ve Damar Temizlenmesi Soğanlı İlaç

1 bardak taze sıkılmış soğan suyu ve 1 bardak bal karışımından her gün 30-50 gr. olmak üzere 2 defa aç karnına içilir.

Reklam

Kan ve Damar Temizlenmesi Sarımsaklı Zeytinyağı

1 bardak sızma zeytinyağı 1 baş dövülmüş sarımsak karıştırılır ve 24 saat bekletilerek süzülür. Günde 1 defa, 30 gr. sarımsak zeytinyağı ve 30 gr. limon suyu karışımı içilir. Yemek ve salatalarda da kullanılabilir.

Dikkat: Günde 50 gramdan fazla zeytinyağı tüketmemek gerekir.

Kan ve Damar Temizlenmesi Biberiyeli Sirke

3 çorba kaşığı biberiye kabaca öğütülür veya dövülür. 500 gr. ev sirkesi ile karıştırılır ve kapağı kapatılarak 7 gün bekletilir.

14 gün boyunca günde 1-2 defa aç karnına 30 gram sirke suyla içilir.

Bu ilaçlar başta beyin damarları ve kalp damarları olmak üzere bütün damarları açar, nefesi rahatlatır, kanamayı azaltır. 40 yaşından sonra herkesin özellikle kadınların bu ilaçlara ihtiyacı vardır. Yılda 1-2 ay kullanmalıdır.

Reklam

Biberiye, zencefil, sarımsak, soğan, kırmızı pancar, limon, greyfurt, yeşil çay, ısırganotu, maydonoz, kuşburnu, ev sirkesi, elma ve nar kan ve damarları temizler.

Kaynaklar

{1*} https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3699411/

Reklam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu