Reklam

Online Diyet

Online diyet, şu anki korona virüs dolayısıyla evinden çıkamayan ve yoğun iş temposu yüzünden diyetisyene gitmeye fırsat bulamayan kişiler tarafından tercih edilen yollardan biridir. Bu sayede günlük yaşantınızda çok fazla aksaklık olmadan diyet programımıza katılabilir, sağlıklı şekilde zayıflayabilir, vücudunuzun düzene girmesine yardımcı olabilirsiniz. Bu programımız sayesinde gün içinde, evinizde, ofisinizde ya da istediğiniz her yerde diyet yapabilir programımıza dahil olabilirsiniz.

Uzaktan diyet programımıza katılmak için bizimle iletişim formundan iletişime geçebilir, hala tereddüt ediyorsanız içeriğimizi sonuna kadar okuyarak daha detaylı bilgiye ulaştıktan sonra formumuzu oldurabilirsiniz.

Online Diyet Programı Nasıl ilerliyor?

Uzman diyetisyenlerimiz ile gerçekleştireceğiniz online ya da sesli görüşme ile tam olarak sonunun ne olduğu öğrenilir ve tespit edilir. Bu tespitlere göre seçilen diyet programında kişiye özel bir liste çıkarılır. Kan grubuna ve ulaşmak istediğiniz hedef göre diyet programına birebir olarak başlanır. İsteyen diyet adaylarımız grup olarak katılarak yine programımızdan yararlanabilirsiniz.

Diyet programına başlamadan daha öncesinde elinizde kan tahlili raporunuzun bulunması sizleri hedefinize ulaşmanızda daha da ileriye taşıyacaktır. Kan değerlerinize göre oluşturulan menü ve genel diyet programınız zayıflarken sağlığınıza kavuşmanız için sürekli olarak danışmanlarımız sizler ile irtibat halinde olacaktır.

Uzaktan diyet programımıza katılmak için bizimle iletişim formundan iletişime geçebilir, hala tereddüt ediyorsanız içeriğimizi sonuna kadar okuyarak daha detaylı bilgiye ulaştıktan sonra formumuzu oldurabilirsiniz.

Online Diyet Ne Fayda Sağlar?

Katılımcılarımız ile bire bir ilgilenerek ihtiyaç ve isteklerine göre planları hazırlanır. Dileyen müşterilerimize diyet programı yanında egzersiz programı da oluşturarak kilo verme, zayıflama, eski sağlığına geri kavuşma aşamalarını daha da hızlandırabiliyoruz. Koronavirüs nedeni ile evlerimizden çıkamadığımız günlerde (yüz yüze diyet programının kısıtlı olduğu) riskin en düşük olduğu şekilde diyet programınızı gerçekleştiriyoruz. Bu sayede eviniz içindeki düzene bozmayarak sadece yeme alışkanlıklarınızdaki değişiklikler ile sizlere yol arkadaşı oluyoruz.

Online Diyet Programı Fiyatları

Diyet fiyatları, diyet adaylarının seçtiği ve istediği programlara göre değişmektedir. Online diyet fiyatlarımızı inceleyebilir, aralarından sizlere uygun olanı seçebilirsiniz. Hangi diyet paketini alacağınız hakkında bilginiz yok ise bizlere ulaşarak uzman diyetisyen ekimize danışabilirsiniz.

Uzaktan Diyet Programına Kimler Katılabilir?

Diyet programlarımıza isteyen herkes katılabilmektedir. Özellikle herhangi bir hastalığı olan, fazla kilolarından kurtulmak isteyen ya da vücudunu düzene sokmak isteyen herkes diyet programımıza katılabilir. Ayrıca hangi gıdaların vücudunuza yarayıp hangilerinin vücudunuzda antikor ürettiğini belirlemek isteyenler ve yaşamlarında sağlıklı gıdalar yemek tüketmek isteyen herkes online diyet programımıza katılabilirler.

Reklam
Başa dön tuşu